coach przedsiębiorczych
mentorka start'upów
menedżerka e-biznesów
Doświadczenie biznesowe
Mam za sobą 15 lat doświadczenia menedżerskiego w e-biznesie, co oznacza, że znam e-commerce, e-marketing, e-komunikację, analitykę internetową, projektowanie ścieżek użytkowników oraz tworzenie i wdrażanie usług online. Pracowałam w mikro biznesie, w średniej wielkości instytucji państwowej i w korporacji. Uczestniczyłam w zmianach rynku, wdrażałam pionierskie usługi, budowałam i rozwijałam e-biznesy. Działałam w środowisku międzynarodowym, prowadziłam różnorodne wewnętrznie zespoły i występowałam na konferencjach.
Od kilku lat dzielę się wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi w ramach programów rozwoju przedsiębiorczości. Byłam mentorką w takich cyklicznych projektach jak Academy Smolna, Mazovian StartUp, Katalizator Rozwoju Firmy oraz Wake'Up Your Business, który wspierał przedsiębiorców w pandemii.
Coachingu uczyłam się w CoachWise S.A. według programu posiadającego najwyższy poziom akredytacji International Coach Federation. Metodyka CoachWise™ została stworzona specjalnie na potrzeby biznesu, co przekonało mnie do jej wyboru.
NA CELOWNIKU
Ktoś mi powiedział, że jak już mam "ustawiony celownik", to dążę do osiągnięcia celu nie zważając na przeciwności. Ktoś inny stwierdził, że pojawiające się przeciwności traktuję nie jako problem, lecz jako sposób do naprawy świata. A ja sama nigdy nie zwracałam uwagi na to jak łatwo przychodzi mi żonglowanie wskaźnikami, terminami, zadaniami i że zwykle dotyczy to różnych dziedzin w tym samym czasie. Bardziej interesował mnie człowiek, jego inicjatywa, motywacja, siła, ograniczenia, wpływ środowiska, a przede wszystkim sposób, w jaki on sam kształtuje otoczenie... i czy to można zmienić, kiedy i jak... Innymi słowy na moim celowniku znalazła się przedsiębiorczość jako zespół cech określających sposób działania, a także możliwość rozwijania jej. Sięgnęłam więc po narzędzia, dzięki którym mogę rozbudzać przedsiębiorczość w innych, przy okazji wykorzystując własne umiejętności oraz wieloletnie i różnorodne doświadczenie biznesowe.
OD POMYSŁU DO BIZNESU
Posługując się narzędziami coachingowymi i mentoringowymi profesjonalnie pomagam robić to, w czym sama jestem najlepsza - urzeczywistniać wizje, realizować marzenia, ściągać pomysły z chmur na ziemię, by można było czerpać z nich korzyści, pomagać ludziom, zmieniać świat. Dzięki temu mam okazję towarzyszyć wspaniałym, pomysłowym i przedsiębiorczym ludziom w ich drodze do realizacji marzeń o własnym, prosperującym biznesie. Jeśli to czytasz, to zapewne jesteś jedną z takich osób. Nawet jeśli Twoje zamierzenie jest mgliste, możesz spróbować. Umów się na bezpłatną, około 75-minutową konsultację i sprawdź czy mogę Ci pomóc.
Całkiem prywatnie
Lubię chodzić, spacerować, uwielbiam górskie wędrówki. To widać na zdjęciu obok - mam szczęśliwą minę mimo zmęczenia.
Przepełnia mnie radość zawsze, gdy obcuję z artystyczną twórczością człowieka: taniec, malarstwo, muzyka, fotografia, teatr, graffiti, ....
Jestem miłośniczką kultury francuskiej. Przy każdym z nią kontakcie utwierdzam się w swoim zachwycie.
Kocham książki, bez których nie wyobrażam sobie ani rozwoju, ani relaksu.