DZIAŁANIE I JA
Ktoś mi powiedział, że jak już mam "ustawiony celownik", to dążę do osiągnięcia celu nie zważając na przeciwności. Ktoś inny stwierdził, że pojawiające się przeciwności traktuję nie jako problem, lecz jako sposób do naprawy świata.

A ja sama nigdy nie zwracałam uwagi na to jak łatwo przychodzi mi żonglowanie wskaźnikami, terminami, zadaniami i że zwykle dotyczy to różnych dziedzin w tym samym czasie. Bardziej interesował mnie człowiek, jego inicjatywa, motywacja, siła, ograniczenia, wpływ środowiska, a przede wszystkim sposób, w jaki on sam kształtuje otoczenie... i czy to można zmienić, kiedy i jak...

Innymi słowy na moim celowniku znalazła się przedsiębiorczość jako zespół cech określających sposób działania, a także możliwość rozwijania jej. Sięgnęłam więc po narzędzia, dzięki którym mogę rozbudzać przedsiębiorczość w innych, przy okazji wykorzystując własne umiejętności oraz wieloletnie i różnorodne doświadczenie biznesowe.
coach przedsiębiorczych
mentorka start'upów
eksmenedżerka e-biznesów
Informacje z życia zawodowego znajdziesz także w moim profilu na portalu LinedIn. Zaproś mnie do sieci.
JAK ZMIENIAŁAM ŚWIAT
Mam 15+ lat doświadczenia menedżerskiego w e-biznesie, m.in.:
 • Transformowałam polski rynek domen internetowych. Dzięki temu dzisiaj adres z końcówką .pl można zarejestrować u partnerów na całym świecie. Mamy też testowanie, rezerwację i aukcje domen.
 • Byłam reprezentantką Polski w Komisji Europejskiej, gdzie powstawały zasady rejestracji domeny .eu i wdrażałam ją w Polsce.
 • Prowadziłam pionierską w naszym kraju, internetową sprzedaż biletów na wyścigi Formuły 1.
 • Byłam odpowiedzialna za ecommerce w Orange - największej, polskiej firmie telekomunikacyjnej, gdzie poznałam efekt skali.
 • Doświadczyłam mikro biznesu, średniej wielkości instytucji państwowej i korporacji. Uczestniczyłam w zmianach rynku, wdrażałam pionierskie usługi, budowałam i rozwijałam e-biznesy. Działałam w środowisku międzynarodowym, prowadziłam różnorodne wewnętrznie zespoły i występowałam na konferencjach.
  Od kilku lat dzielę się wiedzą i doświadczeniem w programach rozwoju przedsiębiorczości. Byłam mentorką w takich cyklicznych projektach jak Academy Smolna, YES! - Young Enterpreneurs Succeed, Katalizator Rozwoju Firmy oraz Wake'Up Your Business, który wspierał przedsiębiorców w pandemii.
  W 2021 roku moje podopieczne zdobyły trzecią nagrodę w programie akceleracyjnym Mazovian StartUp.
  Jestem Certyfikowaną Coach CoachWise™. Uczyłam się według programu posiadającego najwyższy poziom akredytacji International Coach Federation. Metodyka CoachWise™ została stworzona specjalnie na potrzeby biznesu, co przekonało mnie do jej wyboru.
  JAK WSPIERAM ZMIANĘ ŚWIATA
  Posługując się narzędziami coachingowymi i mentoringowymi profesjonalnie pomagam robić to, w czym sama jestem najlepsza - urzeczywistniać wizje, realizować marzenia, ściągać pomysły z chmur na ziemię, by można było czerpać z nich korzyści, pomagać ludziom, zmieniać świat. Dzięki temu mam okazję towarzyszyć wspaniałym, pomysłowym i przedsiębiorczym ludziom w ich drodze do realizacji marzeń o własnym, prosperującym biznesie, który realnie zmienia świat. Jeśli to czytasz, to zapewne jesteś jedną z takich osób. Umów się na bezpłatną, około 50-minutową konsultację i sprawdź jak mogę Cię wesprzeć.
  Całkiem prywatnie
  Lubię chodzić, spacerować, uwielbiam górskie wędrówki. To widać na zdjęciu obok - mam szczęśliwą minę mimo zmęczenia.
  Przepełnia mnie radość zawsze, gdy obcuję z artystyczną twórczością człowieka: taniec, malarstwo, muzyka, fotografia, teatr, graffiti, ....
  Jestem miłośniczką kultury francuskiej. Przy każdym z nią kontakcie utwierdzam się w swoim zachwycie.
  Kocham książki, bez których nie wyobrażam sobie ani rozwoju, ani relaksu.