coaching przedsiębiorczości

Doradca nie prowadzi Twojego biznesu. Nawet najlepsze szkolenie nie nauczy, jak być sprawnym przedsiębiorcą. Mentor mógł być w podobnej roli, ale  nie w tej, nie w Twojej. Kiedy wyruszasz na tę ścieżkę, jesteś główno dowodzącym, tylko Ty wiesz co i jak chcesz osiągnąć. Nikt nie pokaże Ci jak w Twoim przypadku osiągnąć sukces, bo dla każdego ten sukces inaczej wygląda.

Przypomnij sobie co jest sukcesem dla Ciebie, po co budujesz swój biznes. Zastanów się jak długą przebyłaś drogę do miejsca, w którym jesteś. Pomyśl ile odwagi masz w sobie, skoro podjęłaś tak trudną decyzję. A potem zacznij wprowadzać w życie wszystko to, czego dowiedziałaś się i nauczyłaś z ciekawych kursów online, pełnych wiedzy webinarów, spotkań z doradcami, ekspertami i pasjonujących warsztatów. Nie zapominaj przy tym o własnej busoli, rób to tak, jak jest dobrze dla Twojego biznesu. Masz pracę do wykonania. Sięgnij więc po notatki i do dzieła!

Twoje zadanie:
Policz ile kursów/ webinarów/ książek… masz zaplanowanych w tym tygodniu. Wybierz tylko jedną pozycję – taką, która najbardziej posunie Twój biznes do przodu. I co z tym zrobisz?