Zapełniony kalendarz, mnóstwo list z zadaniami do wykonania, dokumenty do uporządkowania, projekty do pozamykania, sprawy do załatwienia, przeciągające się spotkania i brak czasu na przemyślenie kolejnych posunięć, na dodatkowe zajęcia rozwojowe, na zabawę z dzieckiem a jeszcze koleżanka prosi o pomoc a ty lubisz i koleżankę, i pomagać i jeszcze tak dobrze rozumiesz  jej trudną sytuację a wiadomo – jak nie ty, to kto?

Bardzo często tak właśnie wygląda życie początkujących przedsiębiorców. Może tak się zdarzyć kiedy stajesz w nowej roli, kiedy stawiasz pierwsze kroki w biznesie, kiedy poznajesz nową dziedzinę ale także wtedy, kiedy masz nieodparty apetyt na angażowanie się w różne aktywności, kiedy pcha cię twoja pasja, kiedy nie potrafisz odmawiać innym swojego wsparcia lub kiedy masz przekonanie, że tylko ty zrobisz wszystko dobrze i na czas …

Jak w tym wszystkim nie oszaleć? Jak zasypiać z głową wolną od niezałatwionych spraw? Jak znaleźć czas na inspirującą rozmowę przy kawie, na wytłumaczenie swojego pomysłu partnerom, na wypracowanie nowej koncepcji, na nauczenie się nowych umiejętności?

O tym właśnie napisałam na łamach portalu MamoPracuj.pl, który promuje równowagę w życiu prywatnym i zawodowym.