O refleksjach, podsumowaniach i tworzeniu planów na zmienianie świata.

Okres około świąteczny, końcówka roku to czas podsumowań, refleksji i wybiegania myślą w przyszłość. Wszystkie te tematy poruszam w najnowszym, stworzonym specjalnie na ten okres, artykule dla Głosu Mordoru.

Mam nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jest napisany trochę jak papierek lakmusowy, pokaże, czy dajesz sobie rózgę, czy prezenty w postaci komplementów. Myślę, że każdemu z nas należą się i jedno, i drugie. Rózga współcześnie oznacza raczej refleksję, najlepiej taką, która popchnie do zmiany. A docenianie siebie jest dobre na każdą porę roku. W artykule pokazuję więc jak to zrobić, jak poklepać się po ramieniu z uznaniem.

A ponieważ w nowy rok zwykle wchodzimy z werwą i zamiarem zmiany otaczającej nas rzeczywistości, to sugeruję jak podejść do zmiany świata, jakie trzy pytania warto sobie zadać zanim wyruszy się w tę nową, lepszą przyszłość.

coaching przedsiębiorczości

Dobrej lektury! W tekście znajdziesz słowa, które widzisz na grafice poniżej. Niech będą moimi życzeniami dla Ciebie. Znajdź i w sercu, i pod choinką, i w nowym roku wszystko to, co jest Ci najbardziej potrzebne.
😊🎄🎁🎅❤

coaching przedsiębiorczości