W najnowszym numerze Głosu Mordoru ukazał się wywiad ze mną. Występuję w rubryce „Uciekinierzy z Mordoru”, gdzie przedstawiane są sylwetki osób, które porzuciły korporację, by pracować „na swoim”.

coaching przedsiębiorczości

Rozmowa zajęła całą stronę nr 6. Muszę przyznać, że podziwiam dziennikarza, Tomasza Turka, za to jak w siedmiu tysiącach znaków zawarł sens trwającej godzinę, sympatycznej, rozmowy. Treści było tam zapewne na cztery strony. Mnie samej trudno było rezygnować z ważnych dla mnie informacji, zwłaszcza, że dużo rozmawialiśmy i o przedsiębiorczości, i o coachingu. Całe szczęście, że miałam profesjonalne wsparcie.

Wydanie w wersji pdf

Jeśli chcesz mnie trochę lepiej poznać, to polecam ten wywiad. Ma znaczący tytuł Nie odchodźcie bez pomysłu.” Moje doświadczenia ku przestrodze.

Jednocześnie zapraszam do stałej rubryki, którą rozpoczęłam w tymże wiosennym numerze artykułem pt. Zanim uciekniesz do własnego biznesu.” Strona 19. Przekonuję w nim, że przedsiębiorczo można realizować się na różne sposoby i nie musi to być własny biznes. W kolejnych artykułach pokażę jak przygotować się do odejścia z korporacji, by ten wymarzony biznes miał sens i dawał nie tylko satysfakcję, ale także utrzymywał.