Monika Sowińska 26 października, 2022 0 Comments

Wracam po letniej przerwie do publikacji na łamach „Głosu Mordoru”, gdzie w rubryce „Zanim uciekniesz” pomagam przygotować się do odejścia z korpo do własnego biznesu. Dzisiaj tematem są ludzie Twojego biznesu, bo jesień skłania do spotkań, więc to świetna okazja, by porozmawiać także o interesach.

Piszę dla korporacyjnej braci, by w rubryce „Uciekinierzy z Mordoru” było jak najmniej takich, co uciekają bez planu, jak ja to zrobiłam i o czym opowiadałam w wywiadzie, który odnajdziesz m.in. tu.

W najnowszym artykule zaczynam tak:

„Mamy piękną, kolorową jesień, wciąż jesteśmy pełni wakacyjnego wigoru, choć już zaczynamy powoli odczuwać zimową senność. Niesieni z jednej strony radością letnich wspomnień, a z drugiej obawą o to, co będzie, biegamy ze spotkania na spotkanie. Łapczywie chwytamy wszystkie uściski, podania ręki, wszystkie „twarzą w twarz”, wszystkie „razem”, pochylając się wspólnie nad ciepłą herbatą czy firmowym lunchem. To bardzo dobry czas na to, by docenić, jak wielu wspaniałych ludzi jest wokół. A potem zastanowić się, jaką rolę mogą pełnić w twoim biznesie i porozmawiać z nimi o tym. Tak, teraz – zanim do tego biznesu uciekniesz.”

Ludzie Twojego Biznesu! Zapraszam. Link pod obrazkiem przeniesie do artykułu.
Poszukaj w Warszawie też wersji drukowanej, jeśli lubisz jesienny, weekendowy poranek z kawką i gazetą. 🙂